1991 yılında kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve modern teknoloji kullanımıyla büyüyen Dives Tekstil, günümüzde de gelişmeye devam etmektedir. Dives Tekstil, Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan çalışmakta olup, Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında parkende üreticilerine kesmece olarak bu hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Dives Tekstil, ilkeli, dürüst, inançlı ve güleryüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak Ar-Ge çalışmalarını devam ettirmekteyiz.

Misyonumuz

Döşemelik ve ev tekstili sektöründe öncü, son teknoloji ile çalışan, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, yenilikçi, moda ikonlarını yakından takip eden ve müşteri odaklı yaklaşımıyla tercih edilen firma olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde fark yaratan çeşitliliğimiz ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile 3 yıl ürün garantisi vermektedir.Gelişen teknoloji ile insanların değişen yaşam alışkanlıkları kumaşa da yansıdı. En modern leke tutmaz - Nano teklonoji kumaşlar mobilyalarımızı süslemeye başladı. Dives Tekstil olarak gelişen teknolojiyi mobilyalarımızda ve yaşamımızda uygulamak için en modern ve en kaliteli kumaşları sizlere sunmaya başladık. Satışını gerçekleştirdiğimiz kumaşlar, %100 yerli malı - leke tutmaz, kolay silinir özelliklerde olup 3 yıl garantilidir.